ZRAČNICA 26x1.75/2.125 (47-559) FV 48mm, Vee Rubber
ZRAČNICA 26X1.75/2.125 (47-559) DV 26,5mm , NEPAK., Vee Rubber
ZRAČNICA 26x1.75/2.125 (47-559) IV 28mm, Vee Rubber
Kategorije: ZRAČNICE 26”
Proizvođač: VEE RUBBER
Imate pitanja?
Cijena:
39,03 KN
Dostupno: 6kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
EAN: 8000000005793