ZRAČNICA 700X20/28C FV 80mm RVC VITTORIA
Kategorije: ZRAČNICE
Proizvođač: Vittoria
Imate pitanja?
Cijena:
67,74 KN
Dostupno: 243kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
Butil zračnice opće namjene za svakodnevnu uporabu. Standardne zračnice izrađene su od visokokvalitetne sintetičke gume debljine stijenke od 0.9 mm. Pružaju dobru otpornost na bušenje i čvrste performanse u svakom slučaju.
Dimenzije: 700 x 20-28c (20/28 - 622)
Ventil: francuski 80 mm (Presta)
Težina: 119 g
brand:Vittoria
Proizvod:Zračnica
Dimenzije:28"
Ventil:Francuski 80mm