ZRAČNICA 26X1.75-2.50 (47-559 /62-559)  AV 40mm, CONTINENTAL
ZRAČNICA 26X1.75-2.50 DV 40MM NEPAKIRANE
ZRAČNICA 26X1.75-2.50 (47-559 / 62-559)  FV 42mm, CONTINENTAL
Kategorije: ZRAČNICE 26”
Proizvođač: CONTINENTAL
Imate pitanja?
Cijena:
64,04 KN
Dostupno: 367kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
Zračnica Continental MTB 26
Dimenzija:
ETRTO / mm 47-559 -> 62-559
VentilS42
Težina: 200grama
EAN-No4019238556711
EAN: 4019238556711