ZRAČNICA 26X1.75/2.125 (47-559) DV 40mm, Vee Rubber
ZRAČNICA 26X1-3/8 (37-590) AV 40mm, Vee Rubber
ZRAČNICA 26x1.75/2.125 (47-559) AV 40mm ,Vee Rubber
Kategorije:
ZRAČNICE
26”
Proizvođač:
VEE RUBBER
Imate pitanja?
POŠALJITE UPIT ZA PROIZVOD
Tweet
Podijeli mailom
Cijena:
39,03 KN
Dostupno:
15
kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
Dodaj u košaricu
Pošaljite upit
Košarica
Opis
Miha , iii nnnn
hhhhhh
EAN: 8000000002242
Kategorija:
ZRAČNICE
>
26"
Proizvođač:
VEE RUBBER
Kupite i slične proizvode:
21400
ZRAČNICA BONTRAGER STANDARD 26X1.75-2.125 PV36MM
Dodaj u košaricu
2400
ZRAČNICA 26X1.75-2.50 (47-559 / 62-559) FV 42mm, CONTINENTAL
ZRAČNICA 26X1.75-2.50 FV 42MM nepakirane, Continental
ZRAČNICA 26X1-3/8 (37-559/47-590/597) TOUR 26’ FV 42MM
ZRAČNICA BONTRAGER STANDARD 26X1.75-2.125 SCHRADER VALVE
ZRAČNICA BONTRAGER SELF SEALING 26X1.75-2.125 SCHRADER VALVE
ZRAČNICA 26X1-3/8 (37-559/47-590/597) TOUR 26’ AV 40MM
ZRAČNICA 26x1-1/2 (40-584) DV 26,5mm, Vee Rubber (može i za dimenziju 26x1-3/8)
ZRAČNICA 26X1.75-2.50 (47-559 /62-559) AV 40mm, CONTINENTAL
ZRAČNICA 26X1.40/2.00 AV 40mm, 37-559/47-597, 650C, HERMETIC PLUS, CONTINENTAL
Bicikli GEMA
Dijelovi i oprema za bicikle
26"