ZRAČNICA 26X1.75-2.50 DV 40MM NEPAKIRANE
ZRAČNICA 26X1.40-1.75DV40 (37/47-559/597)TOUR NEPAK
ZRAČNICA 26X1.75-2.50 FV 42MM nepakirane, Continental
Kategorije: ZRAČNICE 26”
Proizvođač: CONTINENTAL
Imate pitanja?
Cijena:
64,04 KN
Dostupno: 664kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
Zračnica Continental MTB 26 - shop
Dimenzija:
ETRTO / mm 47-559 -> 62-559
VentilS42
Težina: 218grama
EAN-No4019238185218
EAN: 4019238595529