ZRAČNICA 28X1-3/8X1-5/8 (37-622) AV 35mm, NEPAK. Vee Rubber
ZRAČNICA 28X1-3/8X1-5/8 (37-622) 700X37C , AV 40mm ,  Vee Rubber
Kategorije: ZRAČNICE 28” & 700C
Proizvođač: VEE RUBBER
EAN: 8000000012142