ZRAČNICA 28X1.75/2.125 (47-622) AV 35mm, NEPAK.Vee Rubber
ZRAČNICA 28X1-3/8X1-5/8 (37-622) DV 40 mm, NEPAK. Vee Rubber
ZRAČNICA 28-622/32-622/ 700x28 / 28x1-5/8x1-1/8 DV26,5mm, Vee Rubber
Kategorije:
ZRAČNICE
28” & 700C
Proizvođač:
VEE RUBBER
Imate pitanja?
POŠALJITE UPIT ZA PROIZVOD
Tweet
Podijeli mailom
Cijena:
39,03 KN
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
Dodaj u košaricu
Pošaljite upit
Košarica
Opis
Zračnica za 28' kotače
Kategorija:
ZRAČNICE
>
28" & 700C
Proizvođač:
VEE RUBBER
Kupite i slične proizvode:
2424
ZRAČNICA 28X1.75X2 (37-622/47-622), AV 40mm, TOUR 28 ALL NEPAK.CONTINENTAL
Dodaj u košaricu
28354
ZRAČNICA 28X1-1/2 (40-635) DV 26,5mm , Vee Rubber
ZRAČNICA 28X1.75X2 (32-622/ 32-630/47-622-642) DV 40mm,TOUR 28 ALL,nepakirane, CONTINENTAL