ZRAČNICA 28X1-3/8X1-5/8 (37-622) AV 35mm, NEPAK. Vee Rubber
ZRAČNICA 28X1.75/2.125 (47-622) AV 35mm, NEPAK.Vee Rubber
ZRAČNICA 28X1-3/8X1-5/8 (37-622) DV 40 mm, NEPAK. Vee Rubber
Kategorije: ZRAČNICE 28” & 700C
Proizvođač: VEE RUBBER
Imate pitanja?
Cijena:
39,03 KN
Dostupno: 44kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
Zračnica za 28' kotače
EAN: 0000003131-ND