ZRAČNICA 28X1-3/8X1-5/8 (37-622) 700X37C , AV 40mm ,  Vee Rubber
ZRAČNICA 28X1-3/8X1-5/8 (37-622) DV 40 mm, NEPAK. Vee Rubber
ZRAČNICA 28X1-3/8X1-5/8 (37-622) AV 35mm, NEPAK. Vee Rubber
Kategorije: ZRAČNICE 28” & 700C
Proizvođač: VEE RUBBER
Imate pitanja?
Cijena:
39,03 KN
Dostupno: 35kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
Zračnica za 28' kotače
EAN: 0000003131-NA