ZRAČNICA 700X28-32C FV 48MM SAMOKRPAJUĆA BNT
Kategorije: ZRAČNICE 28” & 700C
Proizvođač: BONTRAGER
Imate pitanja?
Cijena:
97,20 KN
Dostupno: 71kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
0.9mm wall thickness
The specifically engineered formula instantly seals small holes from puncture flats
100% inspected for guaranteed quality
EAN: 745889855289