ZRAČNICA 29X1.75/2.125 (47/62-622) FV 40MM, Vee Rubber
ZRAČNICA 29X1.75/2.125 (47/62-622) FV 60MM, Vee Rubber
ZRAČNICA 29X1.75/2.125 (47/62-622) FV 48mm, Vee Rubber
Kategorije: ZRAČNICE 27.5” & 29”
Proizvođač: VEE RUBBER
Imate pitanja?
Cijena:
39,03 KN
Dostupno: 7kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
EAN: 8000000004025