ZRAČNICA 29X1.75/2.125 (47/62-622) FV 40MM, Vee Rubber
ZRAČNICA 29X1.75/2.125 (47/62-622) AV 35mm, NEPAK.Vee Rubber
ZRAČNICA 29X1.75/2.125 (47/62-622) FV 48mm, Vee Rubber
Kategorije:
ZRAČNICE
27.5” & 29”
Proizvođač:
VEE RUBBER
Imate pitanja?
POŠALJITE UPIT ZA PROIZVOD
Tweet
Podijeli mailom
Cijena:
39,03 KN
Dostupno:
23
kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
Dodaj u košaricu
Pošaljite upit
Košarica
Opis
Kategorija:
ZRAČNICE
>
27.5" & 29"
Proizvođač:
VEE RUBBER
Kupite i slične proizvode:
ZRAČNICA 29X1.75/2.50 (47-662/ 47-662) FV 42mm ,CONTINENTAL
Dodaj u košaricu
ZRAČNICA BONTRAGER STANDARD 27.5 X 2.00-2.40 SV 48MM
ZRAČNICA BONTRAGER STANDARD FAT 29 X 2.50-3.00 PRESTA VALVE 36MM