ZRAČNICA 27.5X2.50/3.00 FV 36MM
Kategorije: ZRAČNICE 27.5” & 29”
Proizvođač: BONTRAGER
Imate pitanja?
Cijena:
149,94 KN
Dostupno: 77kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
0.9mm wall thickness
Equipped with removable valve cores
100% inspected for guaranteed quality
EAN: 601479387847