ZRAČNICA 27.5X2.10/2.20 FV 48mm, Vee Rubber
Kategorije: ZRAČNICE 27.5” & 29”
Proizvođač: VEE RUBBER
Imate pitanja?
Cijena:
39,03 KN
Dostupno: 36kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
EAN: 8000000004028