ZRAČNICA BONTRAGER STANDARD 29X2.00-2.40 PV48
ZRAČNICA BONTRAGER STANDARD 27.5 X 2.00-2.40 PV 48MM
ZRAČNICA BONTRAGER STANDARD 29X2.00/2.40 SCHRADER VALVE 48MM
Kategorije: ZRAČNICE 27.5” & 29”
Proizvođač: BONTRAGER
Imate pitanja?
Cijena:
59,52 KN
Dostupno: 527kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
0.9mm wall thickness
Equipped with removable valve cores
100% inspected for guaranteed quality
Best value
EAN: 601479125333