ZRAČNICA 29X1.75/2.125 (47-662/62-662) AV 40mm,CONTINENTAL
Kategorije: ZRAČNICE 27.5” & 29”
Proizvođač: CONTINENTAL
Imate pitanja?
Cijena:
64,04 KN
Dostupno: 322kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
ZračnicaContinental MTB 28 / 29 inch
Dimenzija:
ETRTO / mm 47-662 -> 62-662
VentilA40
Težina: 225grama
EAN-No4019238557077
EAN: 4019238557077