ZRAČNICA 27.5X1.75/2.50 (47-584 /62-584) AV 40mm ,CONTINENTAL
Kategorije: ZRAČNICE 27.5” & 29”
Proizvođač: CONTINENTAL
Imate pitanja?
Cijena:
64,04 KN
Dostupno: 191kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
ZračnicaContinental MTB 27.5
Dimenzija:
ETRTO / mm 47-584 -> 62-584
VentilA40
Težina: 235grama
EAN-No4019238623536
EAN: 4019238623536