ZRAČNICA 29X1.75/2.50 (47-622/62-622) FV 42mm ,nepakirane, CONTINENTAL
Kategorije: ZRAČNICE 27.5” & 29”
Proizvođač: CONTINENTAL
Imate pitanja?
Cijena:
64,04 KN
Dostupno: 128kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
EAN: 4019238651232