ZRAČNICA 27.5X1.75/2.5 (57-584/70-584) B + FV 42MM (za E-bike) CONTINENTAL
Kategorije: ZRAČNICE 27.5” & 29”
Proizvođač: CONTINENTAL
Imate pitanja?
Cijena:
82,13 KN
Dostupno: 54kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
EAN: 4019238008067