ZRAČNICA 27.5X1.75/2.5 FV 42MM 47/62-584 S42
Kategorije: ZRAČNICE 27.5” & 29”
Proizvođač: CONTINENTAL
Imate pitanja?
Cijena:
64,04 KN
Dostupno: 206kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
ZračnicaContinental MTB 27.5
Dimenzija:
ETRTO / mm 47-584 -> 62-584
VentilS42
Težina: 235grama
EAN-No4019238619591
EAN: 4019238619591