ZRAČNICA BONTRAGER STANDARD 26X2.00-2.40 SV48
ZRAČNICA BONTRAGER STANDARD 26X1.25-1.75 PRESTA VALVE 48MM
ZRAČNICA BONTRAGER STANDARD 26X2.00-2.40 PV48
Kategorije: ZRAČNICE 26”
Proizvođač: BONTRAGER
Imate pitanja?
Cijena:
59,52 KN
Dostupno: 113kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
0.9mm wall thickness
Equipped with removable valve cores
100% inspected for guaranteed quality