ZRAČNICA 26X1.90/2.125 (47/57-559) AV 48MM CST
Kategorije: ZRAČNICE 26”
Proizvođač: CST
Imate pitanja?
Cijena:
51,99 KN
Dostupno: 2124kom
Za ovaj artikal je potrebno poslati upit kako bi provjerili dostupnost
Biciklistička zračnica CST
Dimenzije: 26X1.90/2.125
Ventil: Auto ventil 48 mm
EAN: 8000000002873